Certyfikat Zaufania Klientów
elektryk wrocław baner Pomiary elektryczne wrocław baner

Aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na każde pytanie. Zapraszam.

Zobacz więcej

ELED to elektryk Wrocław i okolice, pomiary elektryczne Wrocław i okolice, Pogotowie elektryczne Wrocław i okolice

Witam Państwa jestem elektrykiem z Wrocławia, który od ponad 25 lat z pasją zajmuje się świadczeniem usług elektrycznych na terenie Wrocławia i w jego okolicach. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takimi usługami bądź innymi usługami elektrycznymi zapraszam do zweryfikowania opinii moich klientów o mnie i kontaktu.

Doświadczenie Elekryk Wiedza Elektryka Referencje Elektryka
Elektryk Wrocław

Wykonywane przez nas Usługi Elektryczne:

Elektryk wrocław ikona

Elektryk Wrocław i okolice

Jeżeli szukają Państwo rzetelnego elektryka we Wrocławiu lub okolicach zapraszam do sprawdzenia opinii klientów o mnie i kontaktu.

Pomiary elektryczne wrocław ikona

Pomiary elektryczne Wrocław i okolice

Wykonujemy we Wrocławiu i okolicach Pomiary elektryczne w tym: pętli zwarcia, rezystywności gruntu i rezystancji uziemienia.

Pogotowie elektryczne wrocław ikona

Pogotowie elektryczne

W przypadku pilnych usterek proszę dzwonić o każdej porze bezpośrednio pod numer 71 389 73 43 lub 792 438 443. Nasze pogotowie elektryczne funkcjonuje 24/h

Montaż oświetlenia ikona

Montaż osprzętu elektrycznego, lamp i oświetlenia

Zajmujemy się również montażem oświetlenia, lamp, oświetlenia LED w domu i firmie.

Modernizacja instalacji elektrycznych wrocław ikona

Modernizacje instalacji elektrycznych

Masz starą instalację elektryczną (np. aluminiową) skontaktuj się ze mną wymienię ją na nowoczesną i niezawodną instalację miedzianą.

Pozostałe usługi elektryczne ikona

Inne usługi elektryczne

Ponadto zajmujemy się innymi usługami elektrycznymi w tym: Montażem przyłączy, rozdzielni elektrycznych, i innymi...

Zobacz więcej

Pan Edward bardzo profesjonalnie wykonał zlecone przez nas zadania tj. wymiana bieżącej instalacji elektrycznej na nową, położenie kablów z mediami i internetowych oraz montaż oświetlenia w całym biurze. Kontakt był ok, prace były przeprowadzone na czas, a po zakończeniu prac zostawił po sobie porządek. Podobały nam się zaproponowane warunki cenowe oraz zaproponowane przez pana Edwarda rozwiązania

Opinia od: Autodom.pl

Zleciłem firmie ELED wymianę całej instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu, montaż wszystkich gniazdek, włączników, okablowania do internetu, telewizji i telefonu oraz montaż oświetlenia i instalacji diod LED. Bardzo podoba mi się to jak zlecenie zostało wykonane, gdyż: 1) zaproponowano mi całość rozwiązania w sposób bardzo zrozumiały 2) bardzo spodobały mi się proponowane rozwiązania typu umieszczenie gniazdek tam ...

Opinia od: Karol Andruszków

Polecam firmę ELED, ponieważ Pan Edward zna się na rzeczy (poinformował mnie o wszelkich problemach i przedstawił mi bardzo fajne ich rozwiązania), a następnie sprawnie i solidnie wykonał powieżone mu prace. Wszystko wykonał dokładnie i na czas.

Opinia od: Krzysztof Ułanowski

Firma ELED wymieniła i zaprojketowała całą instalację elektryczną, telefoniczną i świetlną w moim domu. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zlecenia ponieważ: 1) wszystko zostało wykonane solidnie i na czas 2) fachowcy w firmie widać, że się znają na rzeczy i proponują rozwiązania tak żeby wyeliminować problemy, a nie żeby mnie naciągnąć na dodatkowy koszt 3) Z firmą jest bardzo fajny kontakt POLECAM FIRMĘ ELED JA ...

Opinia od: Jarek Andrelczyk

Fima świadczy fachowe porady w zakresie rozwiązań elektrycznych, ponadto realizuje projetky instalacji sprawnie i rzetelnie.

Opinia od: Alicja Puchalska

Polecam Pana Edwarda, jest solidny, bardzo miły i punktualny.
Fachowiec na którego zawsze można liczyć. Zaprojektował i wymienił w moim mieszkaniu starą instalajcę aluminiową na miedzianą

Opinia od: Jakub Zimnak

 Bardzo fachowa i tania robota. Polecam Pana Edwarda wszystkim. Wszystko zostało wykonane idealnie.

Opinia od: Marcin Ordon

 Pan Edward wymienial u mnie w mieszkaniu instalację starą (aluminiową) na nową miedzianą oraz zamontował mi oświetlenie LED. Z wykonanej usługi jestem bardzo zadowolony, poszło sprawnie, w bardzo dobrej cenie ale przede wszystkim wszystko działa jak należy i kilka rzeczy jest fajnie zmienionych. Co do LEDów to wiadomo super sprawa, fajnie wygląda takie oświetlenie i fajnie się tym steruje (inaczej dla gości, inaczej ...

Opinia od: Karol Głuszewski

Kontakt z firmą ELED miałem "dzięki" nie działającemu żyrandolowi i plafonowi w domu. Pan Edward sprawdził instalację i sam żyrandol i plafon, które jednak trzeba oddać na gwarancję. Punktualnie, uprzejmie i fachowo. Polecam.

Opinia od: Jakub Ignaczak

 Miałem problem z instalacją w mieszkaniu, wszystko szło na jednym obwodzie i to jeszcze starym aluminiowym. Pan Edward przebudował instalację w mieszkaniu, na miedzianą. Praca została wykonana terminowo, zgodnie z umową, wszystko działa sprawnie, cena bardzo atrakcyjna. Dodatkowo Pan Edward zaproponował kilka rozwiązań, jeśli chodzi o instalację.

Opinia od: T..

Szybkie i fachowe naprawienie usterki a także gotowość do porady w kwestiach ogólnych dotyczących instalacji elektrycznej.

Opinia od: O..

Data:

Telefon:

Email: